Zaalcompetitie 2023-2024 print16.png

Instructies voor zaalwacht, zaalcommissaris etc
Informatie over randzaken (fluiten, vervoer etc).

 

Donderdag 7 maart 2024

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
18:45ACKC MW1 - GKV/Enomics MW1Jaco vd Ham19:45De Jager

Zaterdag 9 maart 2024

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
17:20Atlas 1 - ACKC 119:50Oost-Souburg
11:10ACKC 3 - Het Bosch 2René Meerman12:10De Jagerwassen: Guus
10:15Nieuwerkerk A3 - ACKC A112:00Nieuwerkerk a/d IJsselKoekkoek/Muijen/v/d Wiel
10:00ACKC A2 - Merwede/Multiplaat A3Erik Vroon11:00De Jager
12:45NIO A2 - ACKC A314:15Rotterdamvan Ee/Pruissen/Bouman/Pullen
9:15ACKC B1 - Kinderdijk B3Erik Vroon10:00De Jager
11:45DSO (K) C1 - ACKC C113:00Klundertvan Herk/Dekker/Erkelens
9:15GKV/Enomics C2 - ACKC C210:00Gorinchemv/d Smitte/v.Drunen/Versteeg
8:15PKC/Vertom E6 - ACKC E19:00PapendrechtScherff/Nieuwland
9:00DSO (K) E2 - ACKC E210:00KlundertBults/v/d Water/Verschoor
8:00RWA F2 - ACKC F19:00RhoonKammer/van Gelder

Zaalwacht Giessen

  • 9:45-13:30: Esther Vink
 

Woensdag 13 maart 2024

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
19:40Nieuwerkerk MW1 - ACKC MW121:30Nieuwerkerk a/d IJssel

Donderdag 14 maart 2024

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
18:45ACKC A1 - KCC/CK Kozijnen A2knkv 19:45De Jager

Zaterdag 16 maart 2024

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
16:00ACKC 1 - Ventura Sport 1knkv 17:00De Jager
14:30ACKC 2 - Vriendenschaar (H) 3Marnix Kammer15:30De Jager
13:00Stip 1 - ACKC 314:40RosmalenMyrte/Guus/Suzanne (wassen: Alessia)
13:20ACKC A1 - Kinderdijk A2Mark den Hartog14:20De Jager
11:30Triade A1 - ACKC A213:00Groot-AmmersOpendorp/van Ee/van Wijk
12:10ACKC A3 - DeetosSnel/QLS A3Erik Vroon13:10De Jager
10:45Oranje Wit (D) B3 - ACKC B112:00DordrechtVerschoor/Opendorp/v.Drunen
10:15ACKC C1 - Springfield C2Maarten Kammer11:00De Jager
9:30ACKC D1 - Conventus D1Twan Verhagen10:00De Jager
8:30ACKC E2 - Merwede/Multiplaat E3Suzanne Peeters9:00De Jager
8:30ACKC F1 - Kinderdijk F2Roan Pruissen9:00De Jager
9:25ACKC KAB - kabouterkorfbal9:30De Uylenborch

Zaalwacht Giessen

  • 8:45-12:15: Anne vd Water en Julot Opendorp en Laurence Verdoorn
  • 12:15-15:15: Naomi van Wijk en Tessa van Herwijnen
  • 15:15-18:30: Frederieke Opendorp en Saar vd Smitte

Zaalcommissaris

  • 15:15-18:30: Daphne Swart
 

Dinsdag 19 maart 2024

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
19:30ACKC MW1 - Nieuwerkerk MW1Erik Vroon19:45De Jager

Woensdag 20 maart 2024

Activiteiten

  • 20:00 uur: Algemene Ledenvergadering (ALV) (locatie: kantine)

Donderdag 21 maart 2024

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
18:45ACKC MW1 - DeetosSnel/QLS MW1Hendri 't Lam19:45De Jager

Zaterdag 23 maart 2024

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
9:25ACKC KAB - Kabouterkorfbal9:30De Uylenborch

2e helft veldcompetitie 2023-2024 print16.png

Instructies voor bardienst etc
Informatie over randzaken (fluiten, vervoer etc).

Woensdag 20 maart 2024

Activiteiten

  • 20:00 uur: Algemene Ledenvergadering (ALV) (locatie: kantine)

Woensdag 27 maart 2024

AanwWedstrijdScheidsrechterTijdPlaatsChauffeurs
19:00DOT 1 - ACKC 121:00Osszelf regelen (Oefenwedstrijd)
18:15DOT 2 - ACKC 219:45Osszelf regelen (Oefenwedstrijd)