Nieuwsbericht
ACKC kijkt met trots terug en vooruit!
namens Technische Commissie, maandag 22 juni 2026
Met veel trots kijken wij terug op het afgelopen seizoen. De resultaten die we met de selectie hebben behaald, zijn waar we vooraf op gehoopt hadden. Met als kers op de taart de handhaving in de eerste klasse, daar kijken we met veel voldoening op terug. Minstens zo waardevol was de positieve sfeer binnen de groep. Het plezier, de saamhorigheid en de energie die binnen de selectie aanwezig waren, waren zichtbaar voor iedereen en straalden uit naar de hele vereniging. Daar hebben we enorm van genoten.
Tegelijkertijd nemen we afscheid van ‘onze William’, een mooi persoon die in korte tijd een bijzondere plek binnen ACKC heeft veroverd. We zijn het afgelopen seizoen ontzettend blij geweest met zijn komst en met de bijdrage die hij, samen met Remco en Marcel, heeft geleverd aan de ontwikkeling en uitstraling van de selectie. Juist daarom vinden we het jammer dat William afscheid heeft genomen, maar we begrijpen als geen ander dat de prachtige uitdaging die op zijn pad kwam, niet aan hem voorbij kon gaan. We willen William dan ook bedanken voor zijn inzet, betrokkenheid en enthousiasme. William, we wensen je het beste en hopelijk zien we je nog heel vaak op Sportcomplex De Alm!
Daarnaast kijken we met vertrouwen vooruit. Als assistent Selectie heeft Remco afgelopen seizoen persoonlijk mooie stappen gezet. Hij heeft laten zien over de kennis, betrokkenheid en kwaliteiten te beschikken die nodig zijn om onze selectie verder te ontwikkelen. Wij zijn dan ook erg blij om bekend te maken dat Remco vanaf seizoen 2026/2027 officieel de nieuwe hoofdtrainer van ACKC zal zijn.
Ondanks het vertrek van twee vaste basisspelers uit het eerste team ligt er opnieuw een mooie uitdaging om een hecht en sterk team neer te zetten en mooie successen te beleven!
Ook Marcel blijft komend seizoen onderdeel van de trainersstaf van de selectie. Als trainer van ACKC 2 én als trouwe selectie-regelaar, kunnen en willen we niet om zijn waarde voor de vereniging heen. We zijn blij met de inzet van Marcel, die als echte verenigingsman het tweede team onder zijn hoede blijft nemen. We wensen Marcel en Remco opnieuw een mooie en succesvolle samenwerking toe in het nieuwe seizoen.
Om de staf compleet te maken, zijn we voor komend seizoen nog op zoek naar een assistent-trainer voor ACKC 1. Deze positie is momenteel vacant en we hopen deze op korte termijn in te vullen om de staf verder te versterken. Daarbij zijn we vooral op zoek naar iemand met sterke sociale vaardigheden: een echte people manager die spelers kan begeleiden, verbinden en ondersteunen.
Mocht iemand binnen de vereniging zich hierin herkennen of interesse hebben in deze rol, dan horen we dat uiteraard graag.
Wij wensen iedereen een fijne vakantie en tot volgend seizoen!